Modne fryzury 2015

Najmodniejsze fryzury, najnowsze trendy, czyli wszystko o fryzurach

Trendy – fryzury 2015

Trendy w świecie fryzur sezonu jesień – zima 2012/2013 zaskakują nas bogatymi kolorami i niezwykłą stylistyką. Inspiracją dla kolorów stała się natura – królująca nam obecnie piękna, złota jesień, zaś jednym z dominujących stylów jest styl zaczerpnięty z cudownych lat 20 i 30 – tych minionego wieku. Modne stają się także finezyjne koki.

Jesień, zwłaszcza ta opiewana przez poetów, polska złota, jest porą roku szczególnie barwną i kolorową. Mieni się od nadmiaru czerwieni, żółci, pomarańczu, miedzi i złota, przyciąga wzrok ciepłymi i zimnymi brązami. Styliści fryzur, zainspirowani bogactwem i intensywnością kolorów, postanowili ożywić nasz wygląd ciepłymi, jesiennymi kolorami.

Samo cięcie będzie w tym sezonie proste, geometryczne, widoczne jest zdecydowane odejście od nieładu i bałaganu na głowie. Styliści stawiają na naturalność i kobiecość. A jeżeli o kobiecości mowa, nie ma chyba bardziej kobiecych, a zarazem eleganckich i seksownych fryzur, jak te, które królowały w latach 20 i 30 – tych minionego wieku. Delikatne fale w stylu retro nadają wdzięku, szyku i tajemniczości.

A co dla pań z długimi włosami? Tutaj też nie będzie nudno. Styliści proponują koki, jednakże koki nietypowe – wysoko upięte z natapirowanych włosów lub też gładkie, lecz upięte na czubku głowy. Modne są także koki z supełków lub plecionych warkoczyków czy wywiniętych kucyków. To co najważniejsze, to maksimum objętości na górze.